ویژگی ها

بهترین و جدیدترین در تکنولوژی ، استاندارهای طراحی و SEO

بیش از 10 پوسته واکنش گرا و هر کدام در 19 رنگ در حال حاضر در سیستم فعال است. ما ترکیب جدیدترین و بهترین ها را در تکنولوژی، استاندارهای طراحی و SEO انتخاب کرده ایم به همین خاطر شما می توانید ظاهر خیره کننده ای برای فروشگاه خود انتخاب کنید که منجر به ترغیب خریداران به خرید از فروشگاه شما گردد.  ( مشاهده قالب ها )

انجام کلیه تنظیمات امنیتی و نگهداری هاست فروشگاه

مدیریت سرورها و تیم پشتیبانی می تواند سالیانه مبالغ زیادی برای شما هزینه داشته باشد فروشگاهان میزبانی هاست شما و تنظیمات امنیتی را با کارایی بالا برای شما انجام می دهد.

رتبه بالاتر در موتورهای جستجو با ماژول SEO قوی

در فروشگاه های فروشگاهان با پوسته های مطلوب موتورهای جستجو ، آدرس های بهینه شده، sitemap خودکار و ماژول SEO قوی امکان کسب رتبه های بالا در موتورهای جستجو فراهم شده است ما امکان مدیریت آدرس صفحات، متا تگ ها، عناوین، کلمات کلیدی، description صفحات و حتی ارزیابی هر صفحه از نظر موتورهای جستجو را برای شما فعال کرده ایم.

دوبرابر کردن فروش با تبدیل به خرید کردن، سبدهای خرید رها شده توسط بازدید کنندگان

بیش از 65 درصد سبدهای خرید توسط بازدید کنندگان فروشگاه قبل از پرداخت رها می شوند، شما می توانید آنها را با ماژول سبد خرید رها شده که در فروشگاه شما وجود دارد، به پرداخت منجر کنید. این ماژول به صورت خودکار ایمیل هایی را با متن دلخواه شما جهت یادآوری و تکمیل خرید به بازدید کنندگان ارسال می کند. شما می توانید همراه ایمیل ها کوپن های تخفیفی را برای ترغیب کاربران ارسال کنید. فروشندگان معمولابا استفاده از این ماژول به صورت میانگین 15 درصد از این سبدها را تبدیل به خرید می کنند.

بهترین درگاه های پرداخت بانکی و واسط و پرداخت کارت به کارت

در فروشگاه ساز فروشگاهان بهترین درگاه های پرداخت بانکی و واسط فعال گردیده است. شامل درگاه پرداخت بانک ملت، فرا گیت، پارس پال، پی لاین و زرین پال

بهترین درگاه های پرداخت در محل و روش های حمل و نقلی

در فروشگاه ساز فروشگاهان درگاه های پرداخت در محل شرکت پرداخت، آسمان وب، ماها و .. و روش های حمل و نقل شخصی با پیک و …. فعال شده است.

امکان فروش اینترنتی محصولات خود در سایت و وبلاگ فعلی خود و دوستان

با قابلیت همکاری در فروش، امکان فروش اینترنتی محصولات خود را به سایت و وبلاگ فعلی خود و دوستان خود اضافه کنید و کانال های فروش خود را افزایش داده و حتی امکان تعریف درصد از معرفی به فروشندگان خود بدهید

با ابزار ارزیابی فروشگاه خود، آمار بازدید ها٬ صفحات و … را به صورت کامل ارزیابی کنید.